Maldivler Balayı Paketleri5 yıldızlı otellerde konaklama | 5 Gece 6 Gün
Tweetle! Paylaş! Tur Programını Yazdır
Maldivler Balayı Paketleri
Maldivler Balayı Paketleri
: Her Gün Hareketli Balayı Paketleri
: Maldivler
Konaklama : 5 yıldızlı otellerde konaklama
Tur Süresi : 5 Gece 6 Gün
Hareket Tarihleri : [devamı...]
Hareket Noktaları : İstanbul Atatürk Havalimanı
Ulaşım Şekli : Uçak İle
Kişi başı : 0.00 'dan başlayan fiyatlarla..
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
0.00
KİŞİ | GECE
'dan başlayan
fiyatlar
Tatilinize özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.

Resmi adı Maldiv Adaları Cumhuriyeti olan ve hiçbir ülkeyle kara sınırı bulunmayan ülkenin başkenti Male kentidir. Yaklaşık olarak 1200 tane küçük adacık olmak üzere toplamda 26 doğal Mercan Adası’ndan oluşan, 320.000 nüfuslu bu adalar ülkesi, Hint Okyanusu’nda ve Sri Lanka’nın güneyinde yer alıyor. 

Yılın 12 ayında da denize girilebilen, güneşin yalnız bırakmadığı bembeyaz kumu ve berrak denizi ile ünlü Maldivler, dünyanın saklı güzelliklerinden biridir. Özellikle dalmayı sevenler için, mercanların derinliklerine girdiğinizde, belki de daha evvel yeryüzünün başka hiçbir yerinde bir arada göremeyeceğiniz kadar çok canlı türü ve renk armonisi bir aradadır.  Dünyanın en zengin deniz popülasyonuna sahip ülkeler arasında yer alan Maldivler, neredeyse %90’ı denizle kaplı bir tatil ülkesidir. ‘’Cennet Adalar’’ olarak anılan bu adaların en büyüğü 13 kilometrelik bir alana sahiptir. Başkent Male’nin en önemli tarihi yerlerinden biri olan Presidential Palace (Başkanlık Sarayı), geleneksel ve modern mimarinin izlerini taşır ve gezilerinizde görülecek yerlerin başında gelir. Mavi beyaz renkleriyle ilgi gören bu yapı, yerel halk tarafından ‘’Theemuge’’ olarak bilinir. Bunun dışında uzunluğu 2 kilometre, genişliği ise 1 kilometre olan şehrin önemli yerlerinden biri de Ulusal Müzesi’dir. Müzenin yanında Sultan Park, Grand Friday Camii bulunuyor. Yaklaşık 20 adet cami bulunduran başkent Male’de, camilerin en eskisi taş oymalarıyla ünlü olan Hukuru Miski Camii. Maldivler’in ikinci büyük ve önemli şehri Seenu (Addu Mercan Adası), el işleri ile ünlü Baa Mercan Adası, turkuaz mavisi denizi, ipeksi kumsalı ve ahşaptan yapılan bungalovları ile Cocoa Adası, arkasındaki oyma frizlerle merak uyandıran kırmızı çatılı Mulee-Agee binası görülmeye değer yerlerindendir.Yıl boyunca maldivler'de denize girebilirsiniz. Bazı dönemler yağışlı olsada keyifli vakit geçirebileceğiniz maldiv turları her zaman var.

 

Tropikal bir ikleme sahip olan Maldiv Adaları, bu sayede yıl boyu sıcaklıkta pek değişiklik yaşamayan ülkelerden biridir. Başkent Male’de ziyaret edilebilecek yerlerden biri de, kentin tam merkezinde yer alan Sultan’s Park’tır. Tropikal ağaçları ve inanılmaz çeşitte çiçekleri görebileceğiniz park alanında bir de National Museum bulunmaktadır.Ülkede bir de basılmış bütün dergi ve kitapların birer suretinin muhafaza edildiği ve ziyaretçilere sunulduğu National Library mevcuttur. Ayrıca eşsiz manzaranın tadını çıkarabileceğiniz The Artifical Beach görülmeye değer plajlarından.

Hint ve Uzak Doğu mutfağından etkisinde olan Maldivler’de,  genellikle deniz ürünleri tüketilmektedir. Bol yağda kızartılmış pirinç, ton balığı, mercimek ve baharat ile hazırlanmış ‘’Kavaabu’’ adlı yemekleri ünlüdür. Köri (Hint Baharatı) neredeyse her yemekte kullanılır.

 

Chandhanee Magu; Male şehrinin ana alışveriş caddesidir. Burada, her türlü hediyelik eşyayı bulmanız münkün. Ayrıca Trade Centre, kentin ünlü alışveriş merkezidir.

Tur Programı
1. Gün: İstanbul - Maldivler

Seçeceğiniz direkt veya aktarmalı seferler ile İstanbul'dan Maldivler'e hareket. Varıştan sonra havalimanından otele transfer. Otele varış ve konaklama.


2. Gün: Maldivler

Seçeceğiniz otelde konaklama için serbest zaman.


3. Gün: Maldivler

Seçeceğiniz otelde konaklama için serbest zaman.


4. Gün: Maldivler

Seçeceğiniz otelde konaklama için serbest zaman.


5. Gün: Maldivler

Seçeceğiniz otelde konaklama için serbest zaman.


6. Gün: Maldivler - İstanbul

Konakladığınız otelden havalimanına transfer için buluşma. Seçeceğiniz direkt veya aktarmalı seferler ile  Maldivler'den İstanbul'a hareket. İstanbul'a varış.

 FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* İstanbul - Maldivler - İstanbul arası Uçak Bileti,

* Havalimanı Vergileri,

* Alan - otel - alan transferleri,

* Seçilecek Kategori otelde 5 gece konaklama,

* Balayı Çiftlerine Meyve Sepeti, Şampanya vb. İkramlar,

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL),

* Otel Ekstraları ve Kişisel Harcamalar.

* Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

TUR HAREKET DETAYLARI
Tur Hareket Tarihleri:
Tura Katılım Noktaları:


  Bu program 20.10.2017 Cuma tarihinde yayınlanmış olup, bu tarihten önceki sirküleri geçersiz kılar.

  FİYATLAR  Tüm Hareket Tarihleri
  FOTOĞRAF GALERİSİ

  YORUMLAR

  Tur Hakkında Düşünceleriniz

  Ad Soyad
  Mesajınız
  (En çok 500 karakter)

  karakter kaldı